KONST / Litografier / Färglitografi 15042088
nr 1504 2088
Anders Fogelin
(1933-1982), Sverige
Signerad, numrerad 13/250, daterad 1977. Färglitografi, bildmått: 42x52 cm, yttermått inklusive ram: 60x68 cm
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 21 november 2022
kl 20:20:30
21/11 20:15:30
21/11 20:16:26
21 nov